Начало
ПРОДУКЦИЯ
Статьи
Контакты
Заказать продукцию

 
.
27.05. notika pasākums:

 
45 gadus veca kompānija jaunā tirgū!
 
 

Nopietnu jubileju svinēs kompānija, kas skaitās nepārspēta kvalitātes ziņā skaistuma un veselības nostiprināšanas produktu ražošanā – Nature’s Sunshine Products (NSP).

Tā viena no pirmajām pasaulē 1972. gadā sāka ražot ārstnieciskos zāļaugus kapsulētā veidā.

Jāatzīmē, ka NSP - tas ir pārsteidzoši veiksmīgs bizness. Viena no nedaudzajām pasaules kompānijām, kura darbojas ilgāk par 40 gadiem - šogad tai palika 45 gadi!

Tas apliecina kompānijas stabilitāti, produkcijas kvalitāti un mērķtiecīgu orientāciju uz ilgstošu izaugsmi un attīstību turpmākā nākotnē!

Tā ir ASV kompānija, kas darbojas 70 valstīs pasaulē, bet tikai kopš pagājušā gada beigām tā ir sākusi jūtami aktīvāku darbību Eiropā. Patiesībā, var teikt, ka Eiropas valstis nemaz īsti nav apgūtas!

Tāpēc, it īpaši šobrīd, TĀ SNIEDZ LIELISKAS SADARBĪBAS IESPĒJAS GRANDIOZAI IZAUGSMEI UN PEĻŅAI!

Tas darbības joma ir viena no perspektīvākajām mūsdienu tirgus sfērām - plaša spektra augstākās kvalitātes dabiskie produkti spēcīgas veselības uzturēšanai un ātrai atjaunošanai.

Milzīga uzmanība tiek pievērsta ražojamo produktu kvalitātei - šim nolūkam pastāv ultramodernas kvalitātes kontroles laboratorijas, kur ļoti rūpīgi tiek testēts katrs jaunais produkts. Kompānija stingri ievēro tehnoloģiskās normas un kvalitātes standartus, tās produkcijas kvalitāti apliecina starptautiskie Good Manufacturing Practices (GMP), ISO 9000, Australian Therapeutic Goods Administration (TGA) sertifikāti.

Nature’s Sunshine Products savas darbības 45 gados ir spējusi iegūt reputāciju, kā kompānija, kas propogandē veselīgu dzīves veidu un medicīnu, kura ir balstīta uz naturāliem dabas ingredientiem.

Kompānijai ir ļoti spēcīga zinātnieku un speciālistu komanda, tās plānos ir ieviest vēl vairāk innovācijas, kas vērstas uz efektīvu jaunības un veselības piedāvāšanu visas pasaules cilvēkiem. Neskatoties uz savu nozīmīgo vecumu - tā vēl aizvien ir jauna un ambiciozā, iet kopsolī ar laiku un pastāvīgi pilnveidojas tehnoloģiju jomā.

PIRMO REIZI LATVIJĀ notiks liels, starptautisks forums, kurā Jūs uzzināsiet par mūsdienīgiem līdzekļiem saglabāt savu jaunību un veselību, uzlabot savu labklājību un laimīgi nodzīvot līdz 120 gadiem.

Ar savu nenovērtējamo pieredzi padalīsies dietoloģijas, nutricoloģijas, farmakoloģijas, tradicionālās un netradicionālās medicīnas speciālisti, kā arī veiksmīgi biznesmeņi no Baltkrievijas, Polijas, Latvijas un Lietuvas.


 

Noteikti piesakiet savu dalību iepriekš,
lai var rezervēt Jums vietu izmantojot:
 
tālr.: 22130913
Е-pasu: nsp@90.lv
 
 
Pasākums notiks krievu valodā.

Pasākumā organizē Nature's Sunshine.


www.nsp.90.lv   
 
 
Тел.:   +371 - 22 13 09 13

E-mail:   nsp@90.lv
 
 
 
 
Created by I.am.human.lv & www.90.lv